PROLAPDSB 150W 20V 7.5A 6.0×3.7mm AC ADAPTE CORD COMPATIBLE WITH Asus A18-150P1A 150w TUF Gaming FA506 A17 FA706 FX505GT FX705GT TUF Gaming fx705gm ROG Strix Scar III G531GD Power Supply CHARGE
Product Specifications: Input 100-240V 50/60Hz, Output 20V 7.5A 150W, Connector size 6.0*3.7mm, Power Plug Type US Plug.